Tropical Leaves

 טיפולים פרטניים 

 הטיפולים בקליניקה מותאמים אינדיווידואלית לפונה לאחר שיחת ייעוץ. ברב המקרים ניתנים טיפולים משולבים שיחה + טיפול אלטרנטיבי . בהתאם לצרכי הפונה. 
Healing Touch Therapy_1

רפלקסולוגיה 

Reflexology

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול עתיקה אשר מקורה בדרום מזרח אסיה לפני כ 5000 שנה. היא חדרה לתודעה המערבית כשיטת הטיפול בשנות ה-30 של המאה הקודמת. הטיפול נעשה באמצעות עיסוי בכפות הרגליים בעיקר, ובכפות הידיים כתוספת. כפות הרגליים והידיים הינם איברים סומטוטופיים (איבר אחד שהגוף כולו משתקף בו). כפות הרגליים והידיים מכילות נקודות ייצוג לאיברים ולמערכות הגוף השונות, נקודות הנקראות רפלקסים. באמצעות הרפלקסים ניתן לאבחן את רמת תפקודם של המערכות והאיברים השונים בגוף וכמובן גם לטפל בהם. הגוף נעזר ברפלקסולוגיה בכדי לרפא את עצמו הלחיצות מעודדות את רשת ההולכה של המרידיאנים (נתיבי האנרגיה של הגוף) לפעולה בצורה טבעית וללא החדרת כל חומר זר.עם תהליך האיזון האנרגטי חל תהליך נוסף של ניקוי הדוף מפסולת. חומצות שתן, נזקי סביבה, עישון, תזונה לא נכונה, תרופות ועוד. פסולת שלא התפנתה מהגוף משאירה משקעים. המשקעים האלה מיוצגים בכף הרגל ונקראים קריסטליים. באמצעות הלחיצות ניתן לפרק קריסטלים, ואלו מוחזרים אל מחזור הדם לשם הוצאתם באופן תקין.כך משפר הגוף את תפקודיו מפחית את כאביו ותהליכי השיקום וההבראה מואצים.
 

פרחי באך

Homemade Remedies

טיפול באמצעות פרחי באך (ע"ש ד"ר אדוארד באך רופא והומאופאט אנגלי שפעל בתחילת המאה הקודמת). הטיפול באמצעות התמציות, מסייע במצבים פיזיים ונפשיים. (טראומות, דיכאון וחרדה, ייאוש, עייפות פיזית ונפשית, קשיי ריכוז ולימוד, קושי בקבלת החלטות, ביטחון עצמי ועוד). רב הסימפטומים הפיזיים הם השתקפות של מצב מנטלי מסויים, והקשר בין השניים הוא אנרגטי. תיקון ואיזון התדר האנרגטי הראשוני שהשתבש (המצב המנטלי) ע"י מתן תמצית מתאימה, יתקן גם את שרשרת התדרים שהשתבשו, וכך יתוקן גם השיבוש המנטלי וגם הפיזיולוגי. תמציות באך נמצאות בשימוש בכל רחבי העולם למעלה מ -70 שנה. והשימוש בהם יעיל מאד ובטוח. טווח השפעתם תלוי במשך ובעומק הבעיה, הן טובות לשימוש במצבים אקוטים, כרוניים, וסופניים ויש להן תוצאות מהירות ומדהימות בעבודה עם ילדים. קיימות 38 תמציות באך והן עונות על מגוון רחב של בעיות והפרעות. חלק מהתמציות משמשות לטיפול מיידי (תמציות מצב) וחלק בבעיות אופי שורשיות (תמציות טיפוס) המטפל מרכיב את התמצית המתאימה באופן אינדיווידואלי לכל מטופל בהתאם למצבו. עניין התאמת התמצית היא קריטית! במידה וניתנה תמצית שאינה מתאימה לא תהיה כל תגובה (כאילו המטופל שתה מים) ובמידה וניתנת תמצית מתאימה – זה עובד כמו קסם!. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע לגבי התאמת התמצית ולא להסתמך על ספרות לקהל הרחב . מעבר להתאמה יש חשיבות לסדר ולהרכב עצמו (חלק מהתמציות מחלישות זו את זו ועיתים אף מבטלות או יוצרות תגובות בין טיפוליות קשות). זוהי אמנות הדורשת כושר אבחנה, סבלנות, ידע נרחב והתווית מהלך טיפולי מיוחד לכל מטופל. תהליך התיקון האנרגטי מביא את המטופל לפריצה קדימה ולשיפור ניכר באיכות חייו. זוהי שיטת טיפול עדינה ועמוקה..

כל הטיפולים כוללים שיחה, וטיפול על מיטת הטיפולים. כמו כן שילוב בין הטיפולים השונים, יינתן במידת הצורך.

אורך כל טיפול: 2 - 1.5 ש'

 הילינג רוחני

Reiki Treatment

להילינג יש קשר בלתי נפרד עם התפתחות אישית וריפוי פנימי. כשאנו מדברים על ריפוי ברמה הרוחנית, אנו למעשה מדברים על ריפוי שיש לו נגיעה לעומק בכל הרמות האחרות: הפיזית, המחשבתית, הרגשית, האנרגטית. ההילינג מדבר על מהות אחת שלמה, שהיא גוף, נפש, רוח ונשמה. ואינו מפריד את הטיפול בה לחלקים, אלא מטפל ביחידה השלמה דרך הממד הרוחני. כלומר, אנו לא מטפלים במחלה, אלא מטפלים באדם. המחלה היא רק סימפטום לדבר -מה עמוק יותר. לכל קושי, מחלה, או בעיה, יש שורש רוחני ויש לנו מידת השתתפות ביצירת אותו הקושי או החולי. לרוב בצורה לא מודעת. מטרת הטיפול היא איתור אותו שורש ויצירת תיקון, במקום שבו נוצר הקלקול. הטיפול נעשה במגע וגם ללא מגע פיזי. אשר יוצר הפעלת נקודות וזרמים אנרגטיים המצויים בגופים העדינים של האדם, דהיינו ההילה (aura) וע"י כך מאפשרים לאדם ליצור איזון מחודש (מעין reset) ולרפא את עצמו.

בתוך גופו של האדם נמצא בית מרקחת שלם אשר יש באפשרותו לרפא כל מחלה.

הריפוי האמיתי נוצר באמצעות הפעלה של התודעה.

הטיפול מאפשר למטופל ליצור שינוי תודעתי בתוכו אשר מביא את האדם למקום בריא ומאוזן יותר. נוצר תיאום טוב יותר בינו לבין היקום סביבו ובינו לבין עצמו. המטפל יוצר התחלה של תנועה בערוצי האנרגיה או במרכזים החסומים וע"י כך נפתחות חסימות ואנרגיה יכולה לזרום בחופשיות. עם הזמן הגוף לומד להמשיך את התנועה הזו (מכיוון שזהו מצבו הטבעי) ומתחיל שינוי תודעתי אשר יוצר בסופו של דבר את הריפוי האמיתי והיסודי ביותר.

כדרך טיפולית, נדרש מן המטפל יכולת ראיה חישה, רגישות והקשבה יוצאת מגדר הרגיל.

לקביעת תור:

(: תודה על פנייתך